Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Akustik Silent Piyanolar

PiyanoMarket KökeyMüzik şemsiyesi altında faaliyet yürüten bir e-ticaret mağazasıdır. Online mağazalarımızın dışında iki adet şubemiz bulunmaktadır. Sanal POS veya hesaba havale yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Sizlere sunduğumuz ürünlerin tamamı kendi depolarımızdan sevk edilmektedir. Siparişleriniz en geç 48 saat içinde hazırlanıp sevk edilmektedir.

 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Akustik Silent Piyanolar

Akustik Silent Piyanolar, Piyano Market stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Piyano Market yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Akustik Silent Piyanolar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Akustik Silent Piyanolar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 312 261 08 88 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Sağ ve sol beyni aynı anda kullanmak beyindeki sinirsel bağlantıları güçlendirir. Piyano ve IQ arasındaki bağlantı oldukça çarpıcı! Okul öncesi çağlarından itibaren piyano dersi alan çocukların IQ'ları %50 oranında artıyor!

Mareşal Çakmak Mah. Polatlı 2. Cadde 13 - 28 Sincan Ankara

312 261 08 88
info@piyanomarket.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.