Dijital Piyanolar » Dijital Taşınabilir Piyanolar

Roland RD - 2000 Dijital Taşınabilir Sahne Piyanosu

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Stok Kodu: M-5c659bc70a1c4
 • Kategori: Dijital Taşınabilir Piyanolar
 • Markalar: Roland
KDV Dahil
60,950.00TL
Havale Fiyatı
60,950.00TL
Tek Çekim Fiyatı
60,950.00TL
Döviz Karşılığı
5,079.17USD
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

 

SAHNE DEVRİMİ

 

Donatıldığı iki bağımsız ses motoruyla Roland RD-2000, üst düzey mekanizma ve gelişmiş kontrol ünitesi özellikleri ile sahnede ve stüdyoda eşsiz performans sunar. Gelişen piyano teknolojilerini geniş kapsamlı modern kontrol ile harmanlayan bu yeni nesil enstrüman, endüstri standardı sahne piyano serisini yeni ilham ve yaratıcılık seviyelerine taşıyor.
 

Bölüm 1

Performansın Güç Deposu

 

RD-2000, performans klavyecileri için gerçek bir hayaldir. Özellikleri arasında bulunan çift ses işlemcisinin getirdiği güç ile en iyi akustik ve elektrikli piyanolarımız, şimdiye kadar sahne piyanonuza koyduğumuz en iyi mekanizma özelliklerine sahiptir. Herz tarzdaki müzik türleri için bulunan geniş bir seçenekteki üst-kalitedeki seslere ilave olarak sahip olduğu iki adetlik ses genişletme yuvası ile daha fazla ses ekleyebilme imkanına sahip olacaksınız. Yenilikçi modern arayüzü ile RD-2000, günümüzün yazılım tabanlı aletleri ile sahnede çalışmak için mükemmel bir ana kontrol cihazıdır.V-Piano Teknolojisi ile Güçlendirilen Mükemmel Akustik Piyanolar

 

Tek kelimeyle, RD-2000'in akustik piyano sesleri muhteşemdir. Roland'ın en yeni piyano teknolojilerini ve uzun yıllar süren V-Piano araştırmalarını bir araya getiren akustik sesi, inanılmaz derecede doğal, duyarlı ve zengin detaylara sahiptir. Özel olarak atanmış akustik ses işlemcisi, tam bir klavyenin ses aralığındaki polifoniye sahip olup, kesinlikle hiçbir ödün vermeden otantik piyano performanslarını gerçekleştirmenize imkan tanır.

 

Tarihi Elektrikli Piyanolar

 

Sahip olduğu ikinci bir SuperNATURAL tabanlı ses işlemcisiyle RD-2000, 60'lı, 70'li ve 80'li yıllardan gelen geniş bir klasik elektrikli piyano çeşidine erişmenizi sağlar. 1980'li yıllardan gelen RD-1000 (ilk RD sahne piyanosu) ve MKS-20 ses modüllerinin yeni geliştirilmiş rekreasyonları bulunmaktadır. Roland'ın kilometre taşı SA teknolojisiyle yönlendirilen benzersiz müzik sesleri o çağın hit kayıtlarından anında fark edilebilir. Ünlü BOSS CE-1 Chorus ve Roland SDD-320 Dimension D'yi de içeren, EP'lerinizi renklerdirmek için vintage efektler de var. Bu ve diğer klasik enstrümanlar, efektler ve RD-2000'de yeniden yaratılan bu seslerin demoları hakkında daha fazla bilgi için özel RD geçmişi sayfamızı ziyaret edin.

 

 

Bölüm 2

Sahne için Tasarlandı

 

Sezgisel arayüzü ile canlı performanslarınız esnasında RD-2000'de kontrol ve geçişler yapmak çok kolaydır. Sekiz kontrol düğmesi ve dokuz slider kontrolüyle; sesleriniz, efektleriniz ve daha fazlası için anlık kontrol sağlayabilir ve bu düğmeler anlık görsel geri bildirimle hassas ayarlamanız için LED göstergeler içerir.

 

Bölgeler ve Sahneler

 

RD-2000'de; sesleri farklı anahtar aralıklarına eşlemenize veya sekiz katmanlı kombine sesler oluşturmanıza olanak tanıyan sekiz atanabilir bölge bulunur. Bunun haricinde yeni Sahne fonksiyonuyla tüm klavye kurulumunun 100 farklı anlık görüntüsünü kaydedebilir ve tüm bunları performansınızı gerçekleştirirken hızlıca bir düğmeye dokunarak geri çağırabilirsiniz.

 

 

 

Bend Kolu ve Tekerlekli Kontrol

 

Roland'ın klasikleşmiş bend / mod kolu ve iki modülasyon tekerleği ile donatılmış olan RD-2000, herhangi bir performans stili için anlamlı seçenekler sunar. Çift tekerlekler, harici sinyaller üzerinde ayrıntılı ses ayarı için kullanışlıdır ve program başına bağımsız olarak atanabilirler.

 

Güçlü Sonsuz Dönebilen Düğmeler

 

RD-2000'in dinamik sonsuz dönebilen ayarlama düğmeleri, canlı performanslarınız için yeni bir kontrol seviyesi getiriyor. LED göstergeleriyle en karanlık sahnelerde bile olsa, bir bakışta geçerli düğme değerini gösterir. Ayrıca yavaş hareketlerle hassas düzenlemeleri gerçekleştirmenize ve hızlı hareketlerle tonlar ve parametreler arasında hızlı bir şekilde hareket etmenize izin vererek hıza tepki verirler.

 

Her Tarz için Çok Çeşitli Sesler

 

Dünya standartlarında piyanolarına ek olarak, çok yönlü RD-2000, herhangi bir müzik tarzını yalnızca bir klavye ile performans etmek için 1,100'den fazla ek ses içerir. Roland'ın SuperNATURAL teknolojisi, oldukça etkileyici Virtual Tone Wheel organları, modern ve klasik synth'lar, klavyeler, orkestra yaylıları, üflemeliler ve daha birçok ses türünü sunar. Roland'ın Axial ses web sitesinde, daha önceki RD enstrümanlarından seçmeler de dahil olmak üzere, RD-2000'in iki adetlik ses genişleme yuvasına yüklenecek daha fazla ses bulacaksınız. Eğer RD-800'den modelinizi yükseltiyorsanız, tüm Live Setlerinizin RD-2000 ile tam uyumlu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız.

 

Bölüm 3

Komuta ve Kontrol

 

Bugüne kadar herhangi bir RD serisi piyanonun en kapsamlı denetleyici özelliklerini sunan RD-2000, büyük ölçekli bir düzene komut vermek için mükemmel bir çözümdür.

 

DAW ve Performans Yazılımlarınız ile Bağlantı Kurun

 

RD-2000'ün USB ses / MIDI arayüzü sayesinde, bir stüdyo DAW yazılım enstrümanını veya sahnede favori ana yazılımınızı çalıştıran bir dizüstü bilgisayar ile entegre etmek kolaydır. Yazılım synth'leri iç seslerle birlikte bölgelerle kontrol edebilir ve seslerinizi RD-2000 vasıtasıyla yönlendirerek güçlü bir hibrit ekipman yaratabilirsiniz. Arayüzün 192 kHz'e kadar olan oranlarda 24 bit ses desteğini sağlayarak en yüksek ses kalitesine erişmenizi sağlar.

 

Esnek Ses Çıkışları

 

RD-2000 çok yönlü çıkışlarıyla herhangi bir sahne veya stüdyo kurulumuna bağlanmaya hazırdır. Ana stereo çıkışları XLR ve ¼ inçlik jaklar üzerinde sağlanır ve dahili sesleri ve USB sesini bağımsız olarak yönlendirebilmenizi sağlayan bir alt çıkış vardır.

 

Bölüm 4

Profesyoneller ve Performansçılar için

Üretildi

 

Geleneksel RD serisi görünümünü V-Piano'nun unsurlarıyla birleştiren RD-2000 gelenekselliği ve yeniliği somutlaştırıyor. Arayüzünün iş akışı en alttan profesyonellere kadar tüm detayları dikkatlice göz önüne alınarak; ses organizasyonları, konektörleri, kontrol düğmeleri ve slider kontrollerinin fiziksel yerleşimi ile tasarlanan RD-2000, tamamıyla profesyonel müzisyenler için dizayn edilmiştir.

 

Sağlam ve Hafif

 

RD-2000'in özelliklerinin yükseltilmesi önemli olmakla birlikte, ağırlığı önceki RD nesline göre değişmemiştir. Üstelik bir sahneden diğer bir sahneye taşımak hala kolaydır ve alüminyum gövdesi hem yakışıklı hem de son derece dayanıklıdır.

 

 

Geniş Ayak Kontrolü

 

RD-2000’nin dört adetlik pedal girişi damper pedalları, expression pedalları ve daha fazlası için konfigürasyon yapılabilir. Damper pedal kullanımlarınız için DP-10 kontrol pedalı kutu içeriğine dahil edilmiştir. Opsiyonel olarak RPU-3 gerçek kuyruklu piyanonun pedal deneyimlerini 3 pedallı kompakt bir ünitede sunabilmektedir.

 

foto

 

Uyumlu Stand

 

Sahnedeki veya stüdyodaki sağlamlığa destek için isteğe bağlı KS-G8 standı RD-2000 için mükemmel bir eştir. Şık bir görünüm için açık bir tasarıma, ayrıca maksimum istikrarı sağlamak için dayanıklı çelik borulara ve sağlam desteklere sahiptir. KS-G8, kolay taşınmasının kolaylığı için katlanır ve yüksekliği oturma veya ayakta çalma pozisyonları için ayarlanabilir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

KLAVYE BÖLÜMÜ

Klavye

PHA-50 Klavye: Ahşap ve Plastik Hibrit Yapı, Escapement Sistem Fildişi/Abanoz Hissiyatıyla (88 Tuş)SES İŞLEMCİSİ BÖLÜMÜ

Ses İşlemcisi

2x Ayrı Ses İşlemcisi

Ses İşlemcisi1: V-Piano Teknolojisi

Ses İşlemcisi12: SuperNATURAL

SuperNATURAL Piano

SuperNATURAL (E.Piano, Clav)

Virtual Tone Wheel Organ

PCM Sound GeneratorMaksimum Polifoni

V-Piano Teknolojisi Ses İşlemcisi: Tam Polifoni

SuperNATURAL Ses İşlemcisi: 128 ses

Bölümler16 bölüm (Maksimum 8 bölüm PROGRAM içerisinde kullanılabilir)Tonlar1,100 adedin üzerinde

Program300Sahneler100EfektlerModulation FX: 4 sistemde, 62 tipte

Tremolo/Amp Simulator: 4 sistemde, 6 tipte

Reverb: 6 tipte

Delay: 5 tipte

Sympathetic Resonance (Sadece SuperNATURAL Piyano için)

3-band Compressor

5-band Digital EqualizerSES DOSYASI ÇALICISI

Dosya Formatı

Audio Files (WAV format, 44.1 kHz, 16-bit linear)KAYIT BÖLÜMÜ

Dosya Formatı

Audio Files (WAV format, 44.1 kHz, 16-bit linear)Harici Hafıza Cihazı

USB hafıza birimi (USB 2.0 Hi-Speed hafıza birimlerini destekler)DİĞERLERİRitim Pattern'leri

200 patternKontrolleri

Slider x 9 (ışık göstergeli)

Düğmeler x 8 (ışık göstergeli)

Pitch Bend/Modulation kolu

Modulation Tekerleği x 2EkranGrafik LCD 256 x 80 noktalı

BağlantılarMAIN OUT (L/MONO, R) jak: 1/4-inç phone tipi

MAIN OUT (L, R) jak: XLR tipi

SUB OUT (L, R) jak:1/4-inç phone tipi

NPUT jak: Stereo minyatür phone tipi

Pedal (DAMPER, FC1, FC2, EXT) jak: TRS phone tipi

MIDI (IN, OUT1, THRU/OUT2) bağlantıları

USB (COMPUTER) port: USB tipi B

USB (MEMORY) port: USB tipi A

PHONES jak: Stereo 1/4-inç phone tipi

AC In jakUSB Audio Kayıt/Geriçalma Kanalları Sayısıları

Sinyal İşlemcisi: 24-bit

Örnekleme Aralığı: 192 kHz, 96 kHz, 88.2 kHz, 48 kHz, 44.1 kHz

Kayıt: 2 kanal

Geriçalma: 2 kanal

Güç Tüketimi

23 WAksesuarlarKullanım Kılavuzu

Güç kablosu

Damper pedal (sonsuz algılamalı)OpsiyonlarKlavye standı: KS-G8B

Piyano pedalı: RPU-3

Damper pedalı: DP-10

Pedal anahtarı: DP-2

Expression pedal: EV-5

USB Hafıza Belleği

ÖLÇÜLER VE AĞIRLIK

Genişlik1,412 mm

55-5/8 inçDerinlik367 mm

14-1/2 inçYükseklik140 mm

5-9/16 inçAğırlık21.7 kg

47 lbs 14 oz

* Gerçek ağırlık, ahşap parçaların dahil olması nedeniyle gösterilenlerden biraz değişiklik gösterebilir.

Roland RD - 2000 Dijital Taşınabilir Sahne Piyanosu

Roland RD - 2000 Dijital Taşınabilir Sahne Piyanosu, Piyano Market stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Piyano Market yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Roland RD - 2000 Dijital Taşınabilir Sahne Piyanosu tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Roland RD - 2000 Dijital Taşınabilir Sahne Piyanosu

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 312 261 08 88 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
60,950.00 TL
2 X
32,044.46 TL
64,088.93 TL
3 X
21,505.19 TL
64,515.58 TL
4 X
16,304.13 TL
65,216.50 TL
5 X
13,127.41 TL
65,637.06 TL
6 X
10,959.83 TL
65,758.96 TL
7 X
9,500.36 TL
66,502.55 TL
8 X
8,368.44 TL
66,947.48 TL
9 X
7,488.05 TL
67,392.42 TL

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Ürününüzü teslim almadan önce; eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Ürününüzde normal olmayan bir durum gözlemlerseniz, ürününüzü teslim almayın ve kargo görevlisine iade edin.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile sipariş verirseniz ürününüz bir 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir.


Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği de geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

Türkiye'nin Piyano Marketi Olarak Tüm Marka Modeller En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Sağ ve sol beyni aynı anda kullanmak beyindeki sinirsel bağlantıları güçlendirir. Piyano ve IQ arasındaki bağlantı oldukça çarpıcı! Okul öncesi çağlardan itibaren piyano dersi alan çocukların IQ'ları %50 oranında artıyor!

Mareşal Çakmak Mah. Polatlı 2. Cadde 13 - 28 Sincan Ankara

312 261 08 88
kokeymusic@hotmail.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.