Sorunuz">
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sosyal Medya

0850 380 06 58

Dijital Piyanolar » Dijital Konsol Piyanolar

Kawai Cn 27 Beyaz Dijital Piyano

Markası

Kawai

Stok Kodu

cn27

Görüntülenme

4389

Kawai Cn 27 Beyaz Dijital Piyano , hızlı ve sorunsuz teslimatla PiyanoMarket.com'da.

Fiyatı Sorunuz

Üzgünüz, Bu Ürün Mağamızda Tükendi.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

 

Kawai cn27 dijital piyano 

Kawai cn27 dijital piyanolar piyasadaki diğer muadil ürünlere istinaden kullanıcılara bir çok kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte menü içeriği olarak bir çok fonksiyonu bulundurmaktadır ,  kawai cn27 dijital piyano fiyat ve performans açıcından piyasadaki ürünlere nazaran kullanım kolaylığı yanı sıra fiyat ve performans olarak one geçmektedir , ayrıca menü tuşesi ve ses kalitesi olarak muadil ürünlere göre türkiye piyasasında fiyatları ithalatçı firmadan kaynaklı gayet uygun tutulmaktadır ,kawai cn27serisi dijital piyano fiyatı su an türkiye piyasasında en uygun fiyatlarla piyanomarket.com internet sitesinden bulunabilir .

CN27; Dijital Piyanolar için Yeni Standartlar Getiriyor!

Kawai'nin dijital piyano serilerinde etkileyici bir model olan CN27 ‘nin özelikleri arasında; Responsive Hammer III klavye aksiyonu, 88 tuşlu muhteşem Shigeru Kawai SK-EX ve EX Grand Piyanolara ait örnek sesler, Bluetooth® uyumluluğu, USB ve MIDI bağlantıları, dahili dersler, kayıt fonksiyonları, şık tasarımıyla en iyi dokunuşu ve dijital piyano tonunu sunmaktadır.
 

Dokunuş
Gerçekçi Dokunuş ve Hareket: Responsive Hammer III Keyboard Action
CN27'nin yeni Responsive Hammer III Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Klavyenin ağırlığı, akustik bir piyanonun ağır bas çekilerini ve hafif tiz çekilerini yansıtmak üzere uygun bir şekilde derecelendirirken, akustik bir piyanoda tuşa hafifçe yarım basılırken elde edilen çentik hissiyatını da alabilirsiniz.
 

Tuş Ağırlıkları
Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları

Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHIII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.

 

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama
Responsive Hammer III teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor. Kawai'e ait Responsive Hammer III teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.
 

‘Ivory Touch’ Tuş Yüzeyleri
Etkileyici CN27’nin özellikleri arasında Kawai’inin artık standart hale gelmiş Ivory Touch teknolojisi; Türkçe olarak fildişi hissiyatlı tuş yüzeyi bulunmaktadır. Bu ince dokuya sahip malzeme, parmak uçlarındaki terlemeyi ve yağ gibi maddeleri emerek, absorbe etmektedir. Böylece sadece nemli bir bez kullanarak, kolayca silinmesini sağlayabilirsiniz. CN27 klavyesi, Ivory Touch özelliği sayesinde kaygan olmayan, mat ve ipeksi yapıya sahiptir.

 

Tuş Bırakma Simülasyonu
Sınıfında en özgün dijital piyano klavye aksiyonu olarak, Responsive Hammer III  akustik piyanolarda gerçekleşen “Bırakma” özelliğini üretmektedir. Bu ince “çentik” hissi, piyano tuşlarını çok nazikçe çalarken hissedebilir ve pianissimo pasajları çalarken, deneyimli piyanistler tarafından kullanılabilir özellikler arasında yer almaktadır.

 

Ses
Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri
Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir. SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak  tanımlanabilir.

 

Her Notada Doğru Karakter 
Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan CN27, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, CN27 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

 

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi
İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir. CN27’de, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

 

Kişiselleştirilmiş Piyano Ayarlamaları
Deneyimli bir piyano teknisyeninin bilgisi ve becerisi, görkemli bir akustik piyanonun en iyisini ortaya çıkarmak için başlıca gereken özellikler arasındadır. Her notanın akort edilebilmesine ek olarak, teknisyen ayrıca enstrümanın gerçekten şarkı söylemesine izin veren çok sayıda düzenleme ve ayarlamalar gerçekleştirir. CN27’nin sahip olduğu Virtual Technician ‘Akıllı Mod’, bu arıtmaları dijital olarak simüle ederek, kuyruklu piyanoların farklı özelliklerini, farklı müzik tarzlarına uyacak şekilde akıllıca ayarlayan, on adet önceden ayarlanmış yapılandırmasını kullanıcılarına sunuyor. Daha fazla esneklik için, ‘Gelişmiş Mod’ ile kullanıcılarının dokunma ağırlıklarını ve ses ayarlamalarını yapmalarına, çekiç ve tuş serbest bırakma seslerini düzenlemelerine, dize ve sönümleme rezonanslarını ince ayar yapmasına Virtual Technician iPad uygulamasını kullanarak olanak tanımaktadır.

 

Özellikler
Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği: Uygunluk & Esnekllik
CN27, klasik piyano dokunuşu olan Responsive Hammer III klavye mekanizmasını ve zengin Grand piyanoların seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı Progressice Harmonic Imaging gibi dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

 

Ek Sesler ve Çalma Modları

Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan CN27 ayrıca elektrikli piyanolar, organlar, harpsikord, vibrafon ve teller gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri de sunar. İkili çalma modu, akustik bir piyano ve bir keman topluluğu gibi iki farklı sesin, daha fazla müzik yaratıcılığına ilham veren daha karmaşık bir ses için birlikte çalınmasına izin verir.
 

Dahili Ders Fonksiyonu
CN27'nin kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır. Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

 

Entegre Edilmiş Bluetooth® Bağlantısı

USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak CN27, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir. Bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra CN27 sahipleri, cihazın işlevselliğini çok çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı bir Kawai Virtual Technician uygulaması da ek olarak adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan çekici bir dokunmatik arayüzden öğrenmek ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

 

Grand Feel Pedal Sistemi
Fiyat aralığında CN27'nin en gerçekçi dijital piyanolardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai, Grand Feel Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, CN27'nin akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalar.

 

Üstün Kulaklık Deneyimi
CN27'nin Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilirsiniz ve bu sayede uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olur. Buna ek olarak, CN27, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlar.

 

Vokal Destek ve Ses Önizlemesi
Mütevazı boyuttaki kontrol paneline rağmen, CN27, isteğe bağlı Vocal Assist ve Sound Preview modları ile operasyona yardımcı olmak için geniş bir yelpazede dijital özellikler sunar. Bir kez etkinleştirildiğinde, Vocal Assist, sesleri ve işlevleri seçerken sesli bir açıklama sağlarken, Sound Preview, seçilen ses veya ses ayarını göstermek için kısa bir müzik pasajı çalar, bu da kullanım kılavuzunun kontrol edilmesi ihtiyacını azaltır.


Teknik Özellikler:

Klavye:                       Fil Dişi Hissiyatlı 88 Tuş
Mekanizma:               Responsive Hammer (RHIII) Mekanizma, Let-Off, Triple Sensor
                                    ve Counterweights özellikli
Ses Kaynağı:              Progressive Harmonic Imaging™ (PHI), ayrı sample atanmış 88 tuş
Dahili Sesler:             SK Concert Grand, EX Concert Grand, Upright Piano, Studio Grand, Studio Grand 2, Mellow Grand,  Mellow Grand 2,
                                    Modern Piano, Classic E.Piano, Modern E.Piano, Jazz Organ, Church Organ, Harpsichord, Vibraphone, String Ensemble,
                                    Slow Strings, Choir, New Age Pad, Atmosphere
Polifoni:                    192 Nota
Ekran:                       3 Digit LED Ekran
Dahili Kaydedici:       3 Şarkı Kaydedici, Maximum 10,000 Nota
Bluetooth:                 Bluetooth (Ver. 4.0; GATT compatible), Bluetooth Low Energy MIDI Specification compliant
Hoparlör Sistemi:     12cm x 2, 20W x 2
Ebatlar:                     53 1/2" (W) x 16" (D) x 34" (H)
Ağırlık:                      43 kg
 
DETAY ÖZELLİKLER:
Reverb: Room, Lounge, Small Hall, Concert Hall, Live Hall, Cathedral
Efektler: Preset
Klavye Modları: Dual, Four Hands (Volume Balance Adjustable)
Dokunma Tipleri: Hafif+ , Hafif, Normal, Ağır, Ağır+, Off (Sabit)
Virtual Technician: Smart Mode — 10 Hazır Ayar
Gelişmiş Mod:  Touch Curve, Voicing, Damper Resonance, Damper Noise, String Resonance, Key-off Effect, Fall-back Noise, Hammer Delay, Topboard Simulation, Decay Time, Minimum Touch, Stretch Tuning, Temperament, Temperament Key, User Key Volume, Half-Pedal Adjust, Soft Pedal Depth
Metronom: Vuruş — 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 3/8, 6/8, Ayarlanabilir Tempo & Volume
Music Menu    
Demo Şarkıları — 19 Şarkı 
Ders Fonksiyonu — Alfred Basic Level 1A, Alfred Basic Level 1B, Burgmüller, Czerny, Beyer
Concert Magic — 40 şarkı
Diğer:  Transpose, Tuning, Brilliance, SHS Mode, Phones Type, Startup Settings, Factory Reset, Sound Preview, Vocal Assist, Auto Power Off, MIDI Channel, Local Control, Multi-timbral Mode, Transmit Program Change Number, Bluetooth MIDI
Pedallar:         Damper (yarım pedal destekli), Soft, Sostenuto, Grand Feel Pedal System
Jacks:   MIDI (IN/OUT), USB to Host, Kulaklık x 2

 vkawai cn
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Ürününüzü teslim almadan önce; eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Ürününüzde normal olmayan bir durum gözlemlerseniz, ürününüzü teslim almayın ve kargo görevlisine iade edin.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile sipariş verirseniz ürününüz bir 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği de geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?