Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sosyal Medya

0850 380 06 58

Dijital Piyanolar » Dijital Konsol Piyanolar

Roland HPi 50 ERW Dijital Piyano

Markası

Roland

Stok Kodu

M-5c659bc70bbc7

Görüntülenme

3823

:
54,482.40TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
1562.4 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
54,482.40TL
Döviz Karşılığı
:
1,680.00USD
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

GELİŞMİŞ PİYANO ÖZELLİKLERİ VE DIGISCORE'UN SİHİRİYLE TÜM AİLENİZİN MÜZİKAL KEYFİ


Roland piyanoların en üst seviye tuş, ses ve dijital avantajlarını tek bir enstrümanda toplayan HPi-50e, sizlere inanılmaz bir fiyata üstün performanslar sunar. Yeni geliştirdiğimiz Dinamik Harmonik özelliği ile içerisine yeni entegre edilen SuperNATURAL piyano ses işlemcisi ve yeni Escapement sistemli, fildişi / abanoz hissiyatlı PHA-4 Concert tuş mekanizmasıyla gerçek piyano özgünlüğünü bulabileceksiniz. Ayrıca tuşlarına eklediğimiz yeni teknolojimiz Dokunma-Algılama ile tuş hissiyatına yeni bir boyut kazandırıyoruz. Her bir tuş da, zevkinize uygun ayrı ayrı yapacağınız çekiç keçelerine ses ayarı, yenilikçi Kulaklık 3D Ambians efekti ile zengin ve sürükleyici deneyimleri kişisel egzersiz çalışmalarında yakalayacaksınız. Bunlara ilave olarak, dahilindeki nota sehpası üzerindeki yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekranında güçlü Digiscore özellikleri, dijital nota sayfaları ve geniş aralıkta seviyenize uygun egzersiz ve her yaşa uygun daha eğlenceli öğrenim için oyunlar sizlere eğlenceli eğitim ve dakikaların kapısını aralayacaktır.

GRAND PİYANOLARIN GELENEKSEL SESİNİ EVİNİZE GETİRİYOR!
HPi-50e ile geleneksel akustik grand piyanoların zengin ve dolgun sesleriyle eğlenceli bir şekilde piyano çalmayı öğrenebileceksiniz. Roland' ın SuperNATURAL teknolojisi ile gelen en düşük dokunuşlarınızdan en güçlü dokunuşlarınıza kadar, doğal değişen ton renklerini mükemmel ve etkileyici olarak alabileceksiniz. Piyano sesinin düşme noktalarında sadece ses seviyesinin düşmesiyle değil, doğal ve organik şekilde yumuşakça ses düşmesi sunabilmektedir. SuperNATURAL piyano ile her bir nota kendi karakterine sahiptir ve gerçek akustik grand piyano performanslarına son derece sadıktır. Ayrıca konsol (upright) piyano tonları da eklenerek, geleneksel duvar piyanolarındaki kapaklarının açık / kapalı sesleriyle ve eşsiz kısa ses düşüşlerini de sizlere sağlamaktadır.

DİNAMİK TEPKİMELERİN GENİŞLEYEN ARALIĞINI KEŞFEDİN
HPi-50e modelinde, SuperNATURAL Piyano sesi işlemcisinde yeni geliştirilen Dinamik Harmonik özelliği sayesinde, fortissimo çalımlarınız ile oluşan benzersiz karakteristik seslerin özelliklerini ayarlamanıza olanak verir. Eğer bir öğrenci iseniz, tuşlara dokunmanız ile yükselen ses renklerini keşfetmeniz için sizlere yeni bir palet sunar. Bu benzersiz özellik, aynı zamanda daha deneyimli çalıcılar tarafından kabul edilebilecek ve beğenilebilecek, derin bir çalım ifadesi kontrol düzeyi sunabilmektedir.

ÇALIM STİLİNİZE GÖRE VEYA BULUNDUĞUNUZ ODAYA GÖRE DAHA KONFORLU ÇALIMLAR İÇİN SESLERİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN!
Dahilindeki Piano Designer özelliği ile HPi-50e nin seslerini, çalım stillerinize göre veya müzikal tarzlara göre kişiselleştirebilirsiniz. Daha detaylı kişiselleştirme ayarlarınız için yeni eklenen Note Voicing fonksiyonu ile tek bir notanın pitch, ses seviyesi ve ton karakteri gibi ayarlarını yapabilir ve dilerseniz bunu tüm 88 nota üzerinde ayrı ayrı uygulayabilirsiniz. Bu eşsiz ve güçlü ses ayarlama opsiyonu ile daha konforlu çalımlarınız için bulunduğunuz odanın akustiğinin tepki durumuna ya da kulaklığınızın size verdiği tepkiye göre genel piyano soundunuzu balans yapabilirsiniz. Opsiyonel USB Hafıza Birimini kullanarak, favori özel ayarlarınızı kaydedebilir ya da daha sonra geri çağırarak her uygulamalarda anında piyano sesinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

İLHAM KAYNAĞINIZA BAĞLI GELİŞTİRİLMİŞ DOKUNMA HİSSİYATI!
HPi-50e üzerinde çalım becerinizi geliştirmeniz, sizin piyano performanslarınızı parlatacaktır. Roland'ın yeni amiral gemisi mekanizması PHA-4 Concert, Escapement sistemli ve Abanoz / Fildişi tuş hissiyatına yeni eklenen Dokunma-Algılama teknolojimiz ile SuperNATURAL Piyano Ses İşlemcisinin tüm ton renklerine ulaşabilmenizi sağlayacaktır. Hızlı tuş tekrarı ve yüksek çözünürlükteki algılamasıyla, PHA-4 mekanizma farklı stil ve dinamiklerde çaldığınız tüm performanslarda en ince nüanslarıda sadakatle piyano ses işlemcisine iletir. Buna ek olarak, tuş yüzeyleri özel olarak geliştirilmiş materyal ile kaplanarak Nem-Emici özelliği sayesinde daha doğal yüzey ve dokunma hissini sağlayarak, iyi bir gerçek akustik grand piyanolardaki fildişi ve abanoz hissiyatını sunar. PHA-4' ün geleneksel çekiç-mekanizması, bir önceki model mekanizmalara göre daha az gürültülü şekilde dizayn edilmiş ve egzersizlerinizde kulaklık ile çalışırken diğer kişileri rahatsız etmeyecek bir ortam sağlanmıştır.

ÖĞRENİMİNİZİ GENİŞLETİN VE DİJİTAL NOTA SAYFALARINI 
YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ DIGISCORE ÜZERİNDEN TAKİP EDİN!

Roland' ın alkışlanan DigiScore teknolojisi ile doğru piyano üzerinde müzik öğreniminizi avantajlı uygulamaları ile daha eğlenceli hale getirebilmektedir. Dahilindeki geniş ve renkli LCD ekran üzerinde dijital nota sayfalarını görebilir ve tek seferde 32. notaya kadar ve 48 mezur uzunluğa kadar takip edebilirsiniz. Ek olarak, otomatik senkronize özelliği ile ekrandaki notalar mükemmel şekilde sizin performansınızı tempoya göre takip ederek, dijital sayfaları senkronize olarak çevirebilmektedir. Dahilindeki egzersizler ile piyano becerinizi eğlenceli şekilde geliştirebilecek ve şekillendirebilecektir. Ekran üzerinde grafiksel metronom, sanal klavye ve parmak numaraları gibi birçok ekstra özellik ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

NOTASYON TEMELLİ PROGRAM İLE 
TEMEL PİYANO TEKNİĞİNİZİ GELİŞTİRİN

Geniş seçenekli interaktif egzersiz özellikleri size piyano becerinizi geliştirebilmeyi sunar. Parmak eğitimi kursunda, dahilindeki Hanon egzersizlerini çalarken ekranda her iki elinizin parmaklarınızın güçlerini gösterebilir ve Sanal Ders uygulaması ile dijital nota sayfaları üzerinde çalışma imkanı sunabilmektedir. Bu ve diğer özelliklerle çalımınızı geliştirecek güçlü araçlar sağlayarak, piyanoya yeni başlayan ya da orta seviyeli piyanist olmanız önemli olmadan uzun yıllar çalışabileceğiniz ortamı tek bir piyanoda bulabilirsiniz.

ÇOCUKLARINIZI EGZERSİZE VE BECERİSİNİ GELİŞTİRMEYE 
EĞLENCE İLE MOTİVE EDEBİLİRSİNİZ

Öğrenciler HPi-50e nin kullanıcı dostu ve interaktif DigiScore oyunları ile kendi kendinize piyano çalmayı öğrenme yollarını oluşturabilir ve bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Örneğin, DoReMi kursu nota okuma ve parmak teknikleri için size puan verirken, Scroll Game ile ekrandan kayan notaları takip yeteneğinizi geliştirebilir. Ayrıca dahilindeki şarkıları çalarak Madalya Koleksiyonu uygulaması ile altın / gümüş ve bronz madalya temelinde ödüller kazanabilirsiniz. Zorlu ve eğlenceli oyunlar çocuklarınız için ya da yetişkinler için muhteşem bir geliştirme aracı olacaktır.

ŞARKINIZI BESTELEYİN, DERS MATERYALLERİNİZİ VE 
ÇALIŞMA TABLONUZU OLUŞTURUN!

HPi-50e nin 16-part şarkı kayıdı fonksiyonu kompozisyon becerinizi geliştirmek için muhteşemdir ve piyano öğretmenleri için öğrencilerine kendine özgü ders materyalleri yaratmak için ideal bir özelliktir. Şarkı kayıdınızı tek bir seferde 16 ayrı bölümde kaydedebilir ve herbirine kendine özgü eşsiz sesler atayabilirsiniz. Şarkınızı tamamladığınızda, opsiyonel USB Hafıza birimi sayesinde şarkınızı WAV ses dosyası olarak kayıt edebilir, dilediğiniz anda bilgisayarınıza transfer edip CD üzerine yazabilir veya sosyal medyanızda paylaşıma sunabilirsiniz. Ayrıca şarkınızın müziğini DigiScore sayesinde notasyona dökebilir, BMP dosyası olarak USB hafıza birimine kayıt edip, daha sonra bilgisayarınız sayesinde yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Bu yöntem ile piyano öğretmenlerine her öğrenciye ayrı ayrı ders materyallerini kolayca ve hızlıca hazırlayabilme imkanı sunulmuştur.

KLAVYE
Klavye
Ebony/Ivory Feel ve Escapement özellikli 88 Tuşlu PH-4 Concert Klavye
Tuş Hassasiyeti
Tuş Hassasiyeti: 100 tipte ve kapalı konum
Çekiç Hassasiyeti: Kapalı, 10 seviye
Klavye Modu
Whole
Dual (ses dengesi ayarlanabilir)
Split (split noktası ayarlanabilir)
Twin Piano


PEDALLAR
Progressive Damper Aksiyon Pedalı (Damper pedal: Sürekli Algılamalı)
Soft pedal: Sonsuz Algılamalı / Fonksiyon Atanabilir
Sostenuto pedal: Fonksiyon Atanabilir

SES İŞLEMCİSİ
Piyano Sesleri
SuperNATURAL Piyano Modelleme Teknolojisi
MIDI Format
GM2, GS, XGlite ile uyumlu
Maks. Polifoni
128 ses
Tonlar (Toplam 350 ton)
Piyano: 19 ton
E. Piyano: 10 ton
Vibrafon: 6 ton
Yaylılar: 11 ton
Org: 13 ton
Vokal: 9 ton
Pad: 5 ton
Gitar/Bass: 6 ton
Nefesli: 6 ton
Davul: 9 ton (8 drum set, 1 SFX set)
GM2: 256 ton
Akort
8 tip, akort notası seçilebilir
Bireysel Nota Tonlaması (notalar bireysel olarak ayarlanabilir)
Esnetilmiş Akort: -50.0 – +50.0 cent
Nota Ses Yüksekliği: -50 – 0
Nota Karakteri: -5 – +5
Genel Akort
415.3--466.2 Hz (0.1 Hz artışlar ile ayarlanabilir)
Transpoze
Nota Transpoze: -6 – +6 (yarım ses aralıklar ile)
Çalarken Transpoze (ses dosyaları dahil): -6 – +6 (yarım ses aralıklar ile)
Efektler
Ambience (0 – 10)
Brilliance (0 – 10)

Yalnızca Piyano Tonları İçin (Piano Designer):
Açık/Kapalı Üst Kapak (7 seviye)
Tokmak Tepkisi (Kapalı, 10 seviye)
Tokmak Sesi (5 seviye)
Susturucu Sesi (Kapalı, 10 seviye)
Susturucu Rezonansı (Kapalı, 10 seviye)
Tel Rezonansı (Kapalı, 10 seviye)
Key Off Rezonansı (Kapalı, 10 seviye)
Kabin Rezonansı (Kapalı, 10 seviye)
Duplex Scale (Kapalı, 10 seviye)
Dinamik Armoni (Kapalı, 10 seviye)
Ses Tahtası Davranışı (Kapalı, 10 seviye)
Yalnızca Org Tonları İçin:
Rotary Speaker Efekti (Yavaş/Hızlı)


METRONOM
Tempo
Dörtlük Nota = 10 – 500
Ritm
2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 9/8, 12/8
Ses Yüksekliği
Kapalı, 10 seviye
Şablon
11 şablon
Ses
8 tip


SMF KAYDEDİCİ
Kanallar
3 kanal
Şarkı Formatı
Standart MIDI Dosyaları (Format 0)
Nota Depolama
Yaklaşık 30.000 Nota
Kaydetme Metodu
Replace, MixKontrol
Şarkı Seçimi
Oynat/Dur
Kayıt
Geri Alma
İleri Alma
Reset
Track Mute
Mute Ses Seviyesi
Tempo
Tempo Mute
Tüm Şarkıları Oynatma
Count-in
Şarkı Dengesi
AB Tekrar

Tempo
Dörtlük Nota = 10 – 500
Çözünürlük
Dörtlük Nota Başına 120 vuruş
Düzenleme
Copy
Insert
Delete
Erase
Part Exchange
Quantize
Transpose
Note Edit
PC Edit
Notation Mark
Key Signature
Beat Map


SES
Dosya Çalma
Dosya Formatı: Audio Dosyası (WAV, 44.1 kHz, 16-bit linear format)
Kayıt Edici
Klavye, SMF data, Giriş Jakından Ses Alma
Dosya Formatı: Audio Dosyası (WAV, 44.1 kHz, 16-bit linear format)
Transpoze
Çalarken Transpoze (giriş jaklarından alınan ses dahil): -6 – +6 (yarım ses aralıkları ile)
Tempo
Ses Çalma Hızı: 75 – 125 %

Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Ürününüzü teslim almadan önce; eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Ürününüzde normal olmayan bir durum gözlemlerseniz, ürününüzü teslim almayın ve kargo görevlisine iade edin.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile sipariş verirseniz ürününüz bir 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği de geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?