Dijital Piyanolar » Dijital Konsol Piyanolar

ROLAND RP102-BK Dijital Piyano

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
 • Stok Kodu: rp102
 • Kategori: Dijital Konsol Piyanolar
 • Markalar: Roland
KDV Dahil
28,000.00TL
Havale Fiyatı
28,000.00TL
Tek Çekim Fiyatı
28,000.00TL
Döviz Karşılığı
2,333.33USD
Ürün stoklarımızda bulunmuyor.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

 

Piyano Market Tabure Hediye Banner 1

MODERN BAĞLANTILAR İLE OTANTİK PİYANO PERFORMANSI
Bir piyano seçerken yaşam biçiminize, bütçenize ve koyacağınız yere uygun bir enstrüman bulmak çok önemlidir. Roland RP102, otantik piyano performansını ve dahili egzersiz özelliklerini kompakt ve uygun fiyatlı bir tasarımla birleştirerek tüm deneyimleriniz için sunar. Ödüllü premium piyanolarımızdan türetilen teknolojilerle dolu; Lüks ve mükemmel derecede çalımlı ağırlıklı-klavye mekanizması yetenekleriniz geliştikçe müziğinizi sürekli destekleyen ilham verici bir ses ve dokunuş sağlar. Ayrıca modern gövdesi ve entegre üçlü pedal ile RP102 her ortamda en üst düzeyli ve her yere güzel uyan geleneksel dikey görünüm sunar.

Gelişmiş yetenekleri sayesinde RP102 modern yaşam tarzınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Hiçbir zaman akortlamaya veya düzenli bakıma ihtiyaç duymaz ve dahili olarak  Bluetooth  bağlantı teknolojisiyle anında telefon veya tabletlerinize bağlanarak öğrenimlerinizi ve çalma deneyimlerinizi keyifli hale getirebilir. Piyanoyu Roland'ın ücretsiz Piano Partner 2 uygulamasıyla kablosuz olarak eşleştirerek dijital müzik dinlemek, arka plan ritimleri ile etkileşimde bulunmak ve panelinde kontrolü bulunmayan çeşitli özelliklere erişebilirsiniz. RP102 eşine az rastlanır bir piyano değerine sahip olup, önünüzdeki yıllarda sizlere müzikal keyif sunmaya hazırdır.


• Uygun fiyatlı ve yerden tasarruf sağlayan bir enstrümanda kaliteli piyano performansı ve yerleşik uygulama özellikleri
• Ev için ilk piyano olarak idealdir ve ayrıca ders stüdyolarına, uygulama salonlarına ve diğer müzik eğitim uygulamalarına mükemmel uyum sağlar.
• Akıllı telefonlarda ve tabletlerde müzik uygulamaları ile kablosuz iletişim için birinci sınıf Bluetooth bağlantısı
• Roland Piano Partner 2 uygulaması, gelişmiş piyano kontrollerine kolay erişim ve eğitim, eğlence ve performans için birçok özellik sunar.
• SuperNATURAL Piyano teknolojisi, akustik bir grand piyanonun orijinal tonunu ve tepkisini sunar.
• Çok etkileyici çalınabilirlik için hassas algılama teknolojisine sahip PHA-4 Standard klavye
• Gerçek akustik piyano hissi için metal yapıya sahip üç pedal kontrolü
• 200'ün üzerinde yerleşik şarkı, geleneksel müzik, ünlü klasik parçalar ve temel uygulama etüdlerini içeriyor.
• Modern dijital tasarımı düzenli akortlama ve diğer pahalı bakım gereksinimini ortadan kaldırır.
• Gösterişli siyah gövdesi, kompakt bir görünümde geleneksel bir görünüm sunar.

Çalmak İçin Oturduğunuzda Her Zaman Egzaersizleriniz ve Çalma Zevkiniz için Hazır Olun
RP102, evinize kurduğunuz anda sizi müzik yapmaya ilham verecek ve hazırlayacak şekilde donatılmıştır. Geleneksel şarkılar, Mozart ve Beethoven'ın klasik başyapıtları, Hanon ve Czerny'den gelen ünlü piyano etüdleri de dahil olmak üzere, 200'ün üzerinde hazır çalınabilir şarkı bulunmaktadır. Zamanlama hissinizi geliştirmek için önemli bir araç olan değişken zaman aralıklarına sahip kullanışlı bir dahili metronomu da vardır. Gece yarısı ilham kaynağınız geldiğinde kulaklık takabilir ve aile üyelerini ve komşularınızı rahatsız etmeden zengin, güzel sesle kendinizi kaybedebilirsiniz. Ayrıca bir öğretmen veya arkadaşınızla yan yana çalmak istediğinizde, Twin Piano modunu etkinleştirebilir ve klavyeyi 44 notalı şekilde ikiye bölerek her biri için C notasından başlayan iki piyano hale getirebilirsiniz.

Piano Partner 2 ile Eğlenin ve Daha Hızlı Öğrenin
Roland'ın iOS ve Android mobil cihazlar için ücretsiz Piano Partner 2 uygulaması, RP102 için mükemmel bir arkadaştır. Kablosuz  Bluetooth bağlantısıyla, piyanonuzun içerisindeki dahili şarkıları tabletinizin ekranında dijital nota sayfaları olarak görüntülenir ve siz çaldıkça sayfalar otomatik olarak bir çevirilir. Sol veya sağ el kısımını susturarak, her elinizi ayrı ayrı çalıştırabilir ve tempoyu gerektiği gibi serbestçe ayarlayabilirsiniz. Uygulama ayrıca akıllı eşlik ve ilgi çekici müzik egzersizleri ile beceriler geliştirmenize yardımcı olan destekleyici ritimlere ve flash kart oyunlarına erişim sağlar.

Pürüzsüz Ses ve Kolay Kullanım
Kullanımı kolay arayüzüyle RP102, zahmetsizce harika piyano sesinin tadını çıkarmanızı sağlar; sadece güç düğmesine basın, ses seviyesini ayarlayın ve çalmaya başlayın. Eğer piyanonun daha derin özelliklerine dalmak istiyorsanız, en sevdiğiniz mobil cihazınızda Piano Partner 2'yi çağırmanız yeterlidir. Uygulama içerisinden çeşitli piyano ve piyano dışı seslerden birini seçebilir ve hatta herhangi iki sesi üst üste şekilde karıştırabilirsiniz. Buna ek olarak; araç çubuğuna göz atabilir, şarkıları seçebilir ve tempoyu sayısal olarak ayarlayabilirsiniz.

Otantik Ses ve Dokunma Hissiyatı, Çalımlarınızda Daha Ciddi Olacağınız Şekilde Destekler
Roland'ın premium dijital piyanolarından türetilen piyano sesi ve dokunuş hissiyatı sunan RP102, çalımınız büyüdükçe ve geliştikçe ilham vermeyi sürdürecektir. SuperNATURAL teknolojisi, akustik bir grand piyanodan beklediğiniz zengin ve gösterişli sesi sunarken, dinamik dahili hoparlörler odanın içine dolgun bir sesle dolduracaktır. PHA-4 Standard klavyesi üst düzey piyanolarımızdaki çekiç mekanizmasının hareketlerini, fildişi hissiyatlı dokusunu miras alır ve SuperNATURAL Piano'nun muazzam ton aralığından tam olarak yararlanmak için gelişmiş algılama teknolojisini içerir. Çalımlarınıza oldukça tepki veren bu klavye, geliştirdiğiniz dokunuşunuzun her inceliğini takip ederek, tekniğinizin geliştikçe derin ifade düzeylerini teşvik eder. Piyanodaki üç pedal, otantik bir his için metalden yapılmıştır ve aynı zamanda yarım pedal kontrolünü desteklemektedir. Bu teknik, daha gelişmiş piyano şarkılarını çalmak için gereklidir ve daha sofistike pedal anahtarları kullanan tipik giriş seviyesi enstrümanlarda mümkün değildir.

Pahalı Bakımlar Gerektirmez ve Oturma Odanızda Yer Tasarrufu Sağlar
Akustik piyanolar ağır, düzenli bakımları pahalı ve çok fazla yer kaplarlar. Modern dijital yaklaşımıyla RP102, tüm bu sorunların ve daha fazlasının çözümüdür. Sadece 37.8 kg ağırlığındadır ve yerden tasarruf sağlayan gövdesi 60 inçlik TV standıyla aynı genişlikte iken iki yetişkin tarafından kolaylıkla taşınır. Dahası, gelişmiş dijital ses motoru akortlanmasına asla ihtiyaç duymaz, böylece zamandan ve paradan tasarruf etmiş olursunuz. Halihazırda bir akustik piyanonun sahibiyseniz, RP102 gece uygulamaları için yedek bir odaya koymak için harika bir ikinci araçtır. Ayrıca, ders stüdyolarında veya okul çalışma odalarında kullanım için mükemmeldir ve RP102'yi müzik eğiticileri için de mükemmel bir tercih yapar.


KLAVYE
88 Tuş (PHA-4 Standard Keyboard: Escapement Sistemli ve Fildişi Hissiyatlı)Tuş Hassasiyeti
Tuş Hassasiyeti: 5 tipte ve ek olarak sabit hissiyatlı
Klavye Modları
Whole
Dual
Twin Piano

Pedallar
Damper (Pedal anahtarı, yarım pedal algılama kapasiteli)
Soft (Pedal anahtarı)
Sostenuto (Pedal anahtarı)SES İŞLEMCİSİ

Piyano Sesleri
SuperNATURAL Piano Sound

Maksimum Polifoni
128 ses

Tonlar
Piyano: 4 ton
Diğer: 11 ton

Akortlama
1 tipte (Daima açık)

Genel Akort
415.3–466.2 Hz (0.1 Hz artışlar ile ayarlanabilir)
TranspozeTuş Transpoze: -6–+5 (yarım tonlarla)

Efektler
Ambience (Kapalı, 10 seviyede)
Brilliance (21 seviyede)

Sadece Piyano Tonları için:
Damper Rezonans (Daima Açık)
Tel Rezonansı (Daima Açık)
Tuş Tepki Rezonansları (Daima Açık)


METRONOM
Tempo
Çeyrek Nota = 10–500 (Ritim fonksiyonu açık olduğu zamanlarda: Çeyrek Nota = 20–250)Beat2/2, 0/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4, 6/4, 7/4, 3/8, 6/8, 9/8, 12/8Volume100 seviyede


DAHİLİ HAFIZA
Dahili Şarkılar
Dinleme: 9 şarkı
Piyano Başyapıtları: 40 şarkı
Kolay Piyano: 8 şarkı
Czerny: 100 şarkı
Hanon: 20 şarkı
Scale: 36 şarkı


BLUETOOTH
MIDI, Nota Sayfaları Çevirme
Bluetooth Ver 4.0


DİĞER
Klavye Kapağı
Kayan Tipte

Diğer Fonksiyonları
Otomatik Kapanma
BağlantılarDC In jak
USB COMPUTER port: USB Tip B
Güncelleme port: USB Tip A
Kulaklık jak (ses sistemine çıkış için kullanılabilir) x 2: Stereo minyatür phone tipi, Stereo 1/4-inç phone tipi


Aksesuarlar
Kullanım Kılavuzu
Broşür "Stand Kurulumu"
AC Adaptör
Güç Kablosu (AC Adaptör için)
Nota Sehpası

Opsiyonlar (ayrıca satılır)
Kulaklık


NOMİNAL ÇIKIŞ GÜCÜ
Çıkış gÜCÜ
6 W x 2

Ses Seviyesi (SPL)
99 dB (Bu değer, Roland'ın teknik standardına dayanan metoda göre ölçülmüştür.)
Hoparlörler
12 cm (4-3/4 inç) x 2


GÜÇ ÜNİTESİ
AC adaptör
Güç Tüketimi
4 W (3–10 W)
4 W: Piyano orta konumda ses ile çalınırken ortalama güç tüketimi
3 W: Piyano açıldıktan hemen sonra

ROLAND RP102-BK Dijital Piyano

ROLAND RP102-BK Dijital Piyano, Piyano Market stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Piyano Market yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz ROLAND RP102-BK Dijital Piyano tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

ROLAND RP102-BK Dijital Piyano

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 312 261 08 88 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
28,000.00 TL
2 X
14,721.00 TL
29,442.00 TL
3 X
9,879.33 TL
29,638.00 TL
4 X
7,490.00 TL
29,960.00 TL
5 X
6,030.64 TL
30,153.20 TL
6 X
5,034.87 TL
30,209.20 TL
7 X
4,364.40 TL
30,550.80 TL
8 X
3,844.40 TL
30,755.20 TL
9 X
3,439.96 TL
30,959.60 TL

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Ürününüzü teslim almadan önce; eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Ürününüzde normal olmayan bir durum gözlemlerseniz, ürününüzü teslim almayın ve kargo görevlisine iade edin.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile sipariş verirseniz ürününüz bir 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir.


Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği de geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

Türkiye'nin Piyano Marketi Olarak Tüm Marka Modeller En Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Sağ ve sol beyni aynı anda kullanmak beyindeki sinirsel bağlantıları güçlendirir. Piyano ve IQ arasındaki bağlantı oldukça çarpıcı! Okul öncesi çağlardan itibaren piyano dersi alan çocukların IQ'ları %50 oranında artıyor!

Mareşal Çakmak Mah. Polatlı 2. Cadde 13 - 28 Sincan Ankara

312 261 08 88
kokeymusic@hotmail.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.