Sorunuz">
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim

Sosyal Medya

0850 380 06 58

Dijital Piyanolar » Dijital Konsol Piyanolar

Kawai KDP 110B Dijital Siyah Piyano

Markası

Kawai

Stok Kodu

kdp110B

Görüntülenme

8354

Kawai KDP110B Dijital Siyah Piyano uygun fiyat, hızlı ve sorunsuz teslimatla PiyanoMarket.com'da.

Fiyatı Sorunuz

Ad.
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön

 


KAWAI KDP110 BEYAZ Dijital Piyano

Kawai'nin dijital piyano serilerinde etkileyici bir ek olarak mütevazi KDP110'un özelikleri arasında; Responsive Hammer Compact II klavye aksiyonu, 88 tuşlu muhteşem Shigeru Kawai SK-EX Grand piyanoya ait örnek sesler, Bluetooth® uyumluluğu, USB ve MIDI bağlantıları sunmaktadır.

 

Shigeru Kawai SK-EX Grand Piyano Sesleri

Shigeru Kawai SK-EX Konser Grand piyano, piyano sanatının gelişmesindeki bir sonraki adım olarak tasarlandı. 'Dünyanın önde gelen Japon piyanosu' olarak ün kazanan Grand piyanolar, konser salonları ve müzik kurumlarını onurlandırarak, olağanüstü netlik ve dinamik aralıkları ile evrensel müziği desteklemektedir.

 

SK-EX, profesyonel piyanistler tarafından sık sık Chopin, Tchaikovsky ve Rubenstein Uluslararası Piyano Yarışma’ları gibi prestijli etkinliklerde kullanılmak seçildi. Gerçekten muhteşem ses tonuyla ve olağanüstü duyarlı dokunuşuyla SK-EX, tek bir sözcükle ile eşsiz olarak tanımlanabilir.

 

Dokunuş

Gerçekçi Dokunuş ve Hareket: Responsive Hammer Compact II Keyboard Action

KDP110'un yeni Responsive Hammer Compact II Keyboard Action klavye mekanizması; dijital bir piyanonun, akustik bir Grand piyanonun ayırt edici dokunuşuna sahip olabilmeniz üzere geliştirildi. Oldukça beğenilen RH klavye mekanizması temel alınarak, yaysız teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile pürüzsüz, doğal ve son derece klasik bir akustik piyano çalma deneyimine sahip olabilirsiniz.

 

Tuş Ağırlıkları

Akustik Piyanolara Ait Tuş Ağırlıkları

Tıpkı akustik piyanolarda daha ağır bas çekiçleri ve daha hafif tiz çekiçleri kullandığı gibi, RHCII klavye mekanizmasında da çalma aralığına uygun, derecelendirilmiş farklı çekiç ağırlıkları kullanılmaktadır. Bu tür detaylar, seçici bir piyanistin bile taleplerini karşılamak için hassas tuşe kontrolünü korurken, ayrıca yüksek tuşeli pasajlarda da daha fazla istikrar sağlamaktadır.

 

Üçlü Sensörlü Tuş Algılama

Responsive Hammer Compact II teknolojisi ile geliştirilmiş klavye, geliştirilmiş gerçeklik için üçlü sensör sistemini kullanmaktadır.

 

Eklenmiş olan üçüncü sensör, aynı tuşa tekrar basıldığında tuş duyarlılığını artırıyor ve pek çok dijital piyanoda bulunan geleneksel iki sensörlü klavye işlemcisinin aksine; basılan tek bir notayı, bir önceki notayı kaybetmeden kademeli olarak "katmanlı" hale gelmesini sağlıyor.

 

Kawai'e ait Responsive Hammer Compact II teknolojisi her tuşun kaldırılma hızını izlemektedir. Bu durum, karakteristik piyano seslerinin serbest bırakılmasını etkileyerek, staccato ve legato çalma arasında daha geniş bir ifade yelpazesi sunar.

 

Her Notada Doğru Karakter 88 Tuş Hassasiyeti:

Piyano hissiyatını ve tonunu, olağanüstü SK-EX ve EX Konser Grand piyanolarının zengin etkileyici seslerinden alan KDP110, birinci sınıf bir akustik piyanonun 88 tuşunun da Harmonic Imagining teknolojisi ile titizlikle analiz edilip, özenle kaydedilerek, dijital notalara en doğru şekilde yansıtılmıştır. Dolayısıyla, her bir tuşun verdiği notayı doğru kılmak, bu büyüklükteki akustik piyanoların eşsiz harmonik karakterini de korur. Böylece, KDP110 ile performans sergileyen bir konser sanatçısının herhangi bir tuşa basarken duyurduğu ses, orijinal akustik kaynağın sadık bir temsilidir.

 

Harmonic Imaging (HI) Teknolojisi

İyi bir piyano çalarken klavyeye uygulanan basınç miktarı, sadece üretilen sese değil aynı zamanda her bir notanın eşsiz ton özelliğini de etkilemektedir. Bu nedenle, Kawai SK-EX Grand piyanonun gerçekçi bir akustik yansımasını oluşturabilmek için, her bir tuş tek tek kaydedilmekle kalmamakta, ayrıca çeşitli tuş hassasiyet noktalarında (en düşük-en yüksek) belirli aralıklarla da kaydedilmektedir.

 

KDP110'da, klavye ve tüm dinamik aralıklar boyunca düzgün ve doğru ton geçişleri sağlamak için; Kawai'nin tescilli harmonik görüntüleme ses teknolojisi Harmonic Imagining kullanarak, oldukça ayrıntılı bir akustik portre sunmaktadır.

 

Gerçekçi Yankılanma

KDP110'un güçlü dijital efekt motoru sayesinde bir resital odasının, canlı sahnenin veya konser salonunun akustik ortamını dijital piyanolara yansıtan, ek yansıtma efektleri ile piyanonun temel sesleri daha da geliştirilir ve performanslar mükemmel bir şekilde hayata geçirilmektedir.

 

Sonuç; nefes kesen gerçekçilik, özgünlük sağlayan zengin ve canlı piyano tonu!

 

Bir Dijital Piyanonun Çeşitliliği: Uygunluk & Esneklik

Zarif KDP110, klasik klavye dokunuşunu ve zengin Grand piyano seslerini tamamlamak için çeşitli kullanışlı dijital fonksiyonlar da içermektedir. Farklı enstrüman sesleri, dahili ders şarkıları ve kontrol panelinden erişilebilen performans kaydetme ve oynatma özelliği, Bluetooth® ve USB işlevleri cihazın kolaylıkla diğer cihazlara bağlantı kurabilmesi gibi daha birçok özelliğe sahiptir.

 

Dahili Ders Fonksiyonu

KDP110'un kullanışlı ders fonksiyon özelliği sayesinde piyano çalışmak isteyen kullanıcılar Czerny, Burgmüller ve Beyer etüd koleksiyonunu kullanarak, klasik piyano çalışmasına veya popüler Alfred Temel Piyano ders kitaplarından zamana dayanan standartları öğrenmesine olanak tanır.

 

Her etüde veya şarkının sağ ve sol bölümleri, zamanlamayı ve ritmi iyileştirmeye yardımcı olan yerleşik metronom ve ayarlanabilir tempo kontrolleri ile ayrı ayrı uygulanabilir.

 

Ek Sesler ve Çalma Modları

Gerçekçi akustik piyano seslerini tamamlayan KDP110 ayrıca dijital piyanolar, organlar, harpsichord, vibraphone ve telli çalgılar gibi ek enstrüman sesleri seçenekleri de sunar.

 

İkili çalma modu ile yaratıcılığı ortaya çıkaracak daha karmaşık bir ses elde edebilmek için akustik piyano sesi ile telli çalgılar gibi birbirinden farklı iki ses türünün birlikte çalınmasına izin verir.

 

Üstün Kulaklık Deneyimi

KDP110'un Spatial Headphone Sound (SHS) teknolojisi, kulaklık ile dinlerken piyano sesinin derinliğini ve gerçekçiliğini arttırmaktadır. Piyano sesinin mekansal konumlandırılmasını ayarlayan üç farklı akustik ön ayarından birini seçebilir, bu sayede de uzun süreli çalımda işitsel yorgunluğunuzu azaltabilirsiniz.

 

Buna ek olarak, KDP110, optimize edilmiş bir dinleme deneyimi için çeşitli kulaklık türlerini (Açık, Yarı açık, Kapalı, Kulak İçi, Kanal vb.) seçmelerini de sağlamaktadır.

 

Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi

Fiyat aralıkları göz önünde bulundurulduğunda KDP110'un en gerçekçi dijital piyanardan biri olma özelliğini güçlendiren Kawai Grand Piyano Hissiyatlı Pedal Sistemi'dir. Bu benzersiz özellik, KDP110'un akustik piyano benzeri özgünlüğünü daha da geliştirmek için bir Shigeru Kawai SK-EX model piyano pedallarının konumunu ve ağırlıklandırmasını kopyalayarak, yansıtmaktadır.

 

Bağlantı Seçenekleri

KDP110, bir USB-MIDI bağlantı noktası ve standart MIDI Giriş/Çıkış jakları ile kompozisyonları notalaştırabilmek için bir bilgisayara bağlanmasına veya synthesiser'lar ve çalışma istasyonları gibi diğer MIDI aygıtlarıyla bağlantı kurmasına izin vermektedir.

 

Dahası, çift kulaklık girişi sayesinde aynı anda öğretmen ve öğrencinin birlikte sessiz çalışmasını veya iki piyanistin aynı anda tek bir enstrüman kullanarak çalışmasını sağlamaktadır.

 

Entegre Bluetooth® Bağlantısı

USB-MIDI ve standart MIDI konektörlerine ek olarak KDP110, entegre Bluetooth MIDI teknolojisine sahiptir ve dijital piyanonun, desteklenen akıllı cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurmasına izin verir.

 

Telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarla eşleştirildikten sonra KDP110 sahipleri, cihazın işlevselliğini çeşitli eğitim, performans ve puanlama uygulamaları ile kolayca genişletebilir. Ayrı Kawai'nin Virtual Technician uygulaması, ek olarak bir adaptör veya kabloya ihtiyaç duymadan, dokunmatik arayüzden öğrenmeyi ve çeşitli akustik piyano karakteristiklerini ayarlamak için eğlenceli bir yol sağlamaktadır.

 

Enerji Tasarrufu

KDP110, önceki modellere kıyasla elektrik tüketimini %60'ın altına düşüren enerji verimliliği içeren bileşenleri kullanır. Ayrıca, cihazın isteğe bağlı güç tasarrufu özelliği, belirli bir hareketsizlik süresinin ardından piyanoyu otomatik olarak kapatarak, gereksiz enerji kullanımını önleyebilmektedir. 

 

 

KDP110 ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Keyboard   88 Tuş

Mekanizma   Responsive Hammer Compact II (RHC II)

Ses Kaynağı   Harmonic Imaging™ Sound Technology, 88-Key Sampling

Dahili Sesler   15 Ses, Shigeru Kawai SK-EX Grand Piano Sound

Polifoni   192 Nota

Bluetooth   Bluetooth Low Energy MIDI Specification Compliant

Dahili Kaydedici   3 şarkı– yaklaşık 10,000 nota hafıza kapasitesi

Hoparlör

Sistemi   12 cm x 2, 20 Watt x 2

Ölçüler   53.5" (W) x 15.9" (D) x 22.8" (H)

Ağırlık   39 kg

Yüzey   Birinci sınıf gülağacı

  EK ÖZELLİKLER:

Reverb Room, Lounge, Small Hall, Concert Hall, Live Hall, Cathedral

Metronom Beat — 1/4, 2/4, 3/4, 4/4, 5/4,6/8  Tempo — 10 - 300 bpm

Demo Şarkıları 15 Şarkı

Concert Magic 40 Şarkı

Klavye Modları İki el modu, Dört el modu

Ders Fonksiyonu Alfred, Burgmüller, Czerny ve Beyer ders şarkıları

Efektler Hazır

Ders Fonksiyonu Alfred ya da Burgmüller ve Czerny ders şarkıları (lokasyona göre değişir)

Sanal Teknisyeni Akıllı Mod: 10 Presets
Gelişmiş Mod: Touch Curve, Damper Resonance, Key-off Effect, Hammer Delay, Topboard Simulation, Decay Time, Minimum Touch, Stretch Tuning,
Temperament, Temperament Key, User Key Volume, Half-Pedal Adjust, Soft Pedal Depth

Diğer Fonksiyonlar Damper Resonance, Reverb, Touch, Tuning, Transpose, Brilliance, Spatial Headphone Sound, Phones Type, Auto Power Off, Bluetooth MIDI, Transmit Program Change Number, MIDI Channel, Local Control, Multi-timbral mode

Pedallar Sustain (with half-pedal support), Soft, Sostenuto

 

Girişler MIDI (IN/OUT), Headphones x 2, USB to Host

 • Tam Güçte Hoparlörler
 • Tam Güçte Hoparlörler
 • Metronom
 • Katman
 • 5 demo şarkı
 • Damper (sustain) pedalı dahildir.

Teknik Özellikler :

 • Klavye 88 Tuş, Ölçekli Çekiç Aksiyonlu Klavye
 • Dokunuş Tepkisi 3 hassasiyet seviyesi, Kapalı
 • Ses Kaynağı Dual-element AHL
 • Maksimum Polifoni 48
 • Tonlar 10 dahili ton
 • Dijital Efektler Salon (1 tür), Reverb (10 tür), chorus (5 tür)
 • Dahili Şarkılar 5 (demo şarkı)
 • Metronom Vuruşlar: 0,1~9 vuruş (Tempo aralığı: Dörtlük = 30 - 255)
 • Diğer işlevler Katman
 • Notaya Aktarma 25 adım (-12 - +12 yarıton)
 • Akortlama Kontrolü A4 = 415,5 - 465,9 Hz (İlk Varsayılan: 440,0 Hz)
 • Pedallar Standart jak (damper)
 • MIDI Midi - Terminaller: USB 
 • Hoparlörler Tam Güçte Hoparlörler [12 cm/6 cm (oval)] x 2
 • Amp Çıkışı 8 Wï¼â€¹8 W
 • Giriş/Çıkış Uçları Kulaklık (Stereo standart jak) - Sustain/damper - USB: tip B * - Harici güç (12 V DC)  - * Bilgisayara bağlanmak amacıyla USB terminalini kullanmak için USB kablosu (A-B tipi) gereklidir.
 • Güç Gereksinimleri AC adaptör: AD-A12150LW
 • Boyutlar (G x D x Y) - 1.322 x 286 x 129 mm (yalnızca ana ünite) - 1.322 x 373,2 x 753,3 mm (isteğe bağlı CS-44P sehpa ile) - * Nota sehpasını içermez
 • Ağırlık 10,8 kg (yalnızca ana ünite) - İsteğe bağlı CS-44P sehpa ile 18,7 kg (Nota sehpasını içermez)
 • Gövde Rengi/Kaplaması Siyah (BK) - Gümüş (SR) 
 • Birlikte Verilen Aksesuarlar Pedal (SP-3), Nota sehpası, AC adaptör (AD-A12150LW)
 • EAN kodu CDP-130BK 4971850361985 - CDP-130SR 4971850361992
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Ürününüzü teslim almadan önce; eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Ürününüzde normal olmayan bir durum gözlemlerseniz, ürününüzü teslim almayın ve kargo görevlisine iade edin.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile sipariş verirseniz ürününüz bir 1 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


Piyano Zekayı Geliştirir

Piyano Eğitimi el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden, çocukların yazı yazmayı daha kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği de geliştirir.

Müzik Bedenin De Gıdasıdır

Mozart'ın piyano sonatlarını dinleyen hastaların diğer hastalara göre çok daha hızlı iyileşme gösterdiği tespit edilmiş. Müzik dinleyen hastaların kalp ritmleri ve tansiyonları çok daha hızlı normal değerlere gelmiştir.

Piyano El-Göz Koordinasyonunu Geliştirir

Piyano Eğitimi öncelikle el-göz koordinasyonunu geliştirdiğinden çocukların yazı yazmayı kolay öğrenmelerini sağlar. Bunun yanı sıra güzel el yazısı yazma yeteneği geliştirir.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?